تبلیغات
₪₪ میهن1000 ₪₪ The Best Mihan1000 - دیدار كروبی با ساسی مانكن !

دعوتنامه های کاملا رایگان پارسااسپیس ، پرشین گیگ و کلوب و بالاترینپیوستن به گروه 75هزار نفری بیا تو بندر

:: امروز:
:: بازدیدهای امروز :
:: بازدیدهای دیروز :
:: بازدید این ماه :
:: بازدید ماه قبل :
:: كل بازدیدها :
:: كل مطالب :
::


 • كدام برنامه را میپسندید

 • مزایای عضویت در گروه بیا تو بندر

  پیوستن به بیش از 75000 هزار ایرانی

  دریافت رایگان روزانه ایمیل های متنوع

   ارتباط و همكاری با مجموعه بیا تو بندر

  ..: برای عضویت كلیك كنید :..

  شناسه:
  ایمیلتان:


  محل بنر بیا تو ناجا

   
  اخبار ویژه

  آیت ا... مهدی كروبی در ادامه تلاش های خود برای  کسب رای  با تعدادی از خوانندگان  از جمله خواننده رپ فارسی به نام " ساسی مانکن" دیدار کرد.


  به گزارش خبرنگار اصلاحات شنیده ها حاکی از این است که این دیدار در فضایی از بهت و حیرت طرفین  اتفاق افتاد. از یک سو برخی از نزدیکان کروبی پس از آگاه شدن از حضور ساسی مانکن در جمع خوانندگان  به کروبی نصیحت کردند  که با توجه پیشینه ی مذهبی اش  و رایی که در خانواده ی شهدا دارد از حضور در جمع خوانندگان خود داری کند  .  گفته می شود ساسی مانکن نیز از کم و کیف این ملاقات بی خبر بوده است و تنها به جهت همراهی کردن سایر خوانندگان به  حضور آیت ا... كروبی  رسید


  گفته می شود ساسی مانکن که از فضا ها و شخصیت های سیاسی دوری می کند از این دیدار ابراز گلایه کرده است.


  ساسی مانکن کیست؟


  در چند سال گذشته شاهد آن بوده ایم که  گروه های و خوانندگان  رنگارنگ زیر زمینی در سبک های مختلف خصوصا سبک رپ رشد چشم گیری داشته اند. در این میان یکی از افرادی که در کوتاه مدت توانست شهرت بسیاری کسب کند ساسی مانكن بود .


  یکی از وجوه بارز سبک کاری ساسی مانکن که موجب شهرت وی شده است  این است که  وی در اشعارش  به راحتی  از  هر موضوعی  صحبت می کند و چندان قید و بندی برای اشعار خودش ندارد. از ترانه های معروف وی می توان   چند نمونه را ذکر کرد تا با حال و هوای  کار های وی بیشتر آشنا شوید:


  در ترانه ی "  پارمیدا" که  اولین ترانه ی بود که ساسی مانکن را معروف کرد وی به راحتی در مورد قیافه و هیکل دختر سوژه ترانه   صحبت می کند به شکلی که در جایی می گوید : "  تو مانکن بی ساکشنی / تو سرما هم بی کاپشنی" و یا " تو قیافت عشق می بینم حالا/ تو خوشگلی بینیتم سربالا"


  یا در یکی دیگر از ترانه هایش به نام "گوشواره"  وی در بخشی  از الفاظ نه چندان مناسب مثل " پتیاره " و... استفاده می کند. و حتی به راحتی می گوید: " بیار وسط دختر خاله ات را"


  در آخرین ترانه ی این خواننده زیر زمینی رپ به نام "موشول اینا کجایند"  که گویا قرار است ساسی مانکن 88 را معرفی کند وی  در هم خوانی با یک دختر می گوید: " موشول اینا کجایند/ دنبال دامن کوتایند"  و در ادامه این ترانه ...


  این ها تنها نمونه ای از ترانه های خوانده شده توسط ساسی مانکن است . خوانندگان  می توانند با یک سرچ ساده در اینترنت دیگر ترانه های این خواننده را که به خاطر  کاربرد برخی از واژه ها امکان درج آن در این مطلب نیست  بیبند و خود قضاوت کنند که دلیل دیدار مهدی كروبی  با وی چه چیزی می تواند باشد؟ آیا شعار "تغییر" كروبی این گونه تعبیر می شود؟

   

   دیدار كروبی با ساسی مانكن ! ::Bia2BND.CoM::

   


  لینك مطلب  |  نظرات ()  |  ارسال به 100 درجه کلوب دات کامارسال به 100 درجه  |  Balatarinارسال به بالاترین
  نوشته:
  مصطفی نبی زاده ساعت: 11:12 ق.ظ تاریخ: چهارشنبه 2 اردیبهشت 1388